Zgodnie z protokołem z posiedzenia w dniu 1 września 2020r Jury 2. Międzynarodowego Konkursu WE WANT JAZZ zorganizowanego przez Fundację EuroJAZZ do ścisłego finału zakwalifikowano 29 prac następujących autorów:
According to the protocol of the session from 1nd of September 2020, The Jury of The 2nd International Posters Competition WE WANT JAZZ organized by The EuroJAZZ Foundation we inform you that qualified to the strict final are the works of the following 28 authors:
Adaszek Agata (Polska/Poland), Baracz Jakub (Polska/Poland), Brooke Igor (Rosja/Russia), Chen Junyu (Kanada/Canada), Dajczak Agnieszka (Polska/Poland), Depta-Kleśta Piotr (Polska/Poland), Drobner Stefan (Polska/Poland), Fernández Patricia (Kuba/Cuba), Ginard Erick (Kuba/Cuba), Glińska Daria (Polska/Poland), Huang Kai (Chiny/China), Huang He (Chiny/China), Karahan Carilla (Turcja/Turkey), Klajs Zofia (Polska/Poland), Krisna Eugenius (Indonezja/Indonesia), Leśniak Mateusz (Polska/Poland), Lipińska Julia (Polska/Poland), Materska Emilia (Polska/Poland), Osman Marek (Polska/Poland), Rodriguez Fornes Alejandro (Kuba/Cuba), Sałajczyk Dominika (Polska/Poland), Sosnowska Karolina (Polska/Poland), Świątek Marek (Polska/Poland), Szymankiewicz Szymon (Polska/Poland), Stelmaski Tomasz (Polska/Poland), Urumovic Zorana (Bośnia i Hercegowina/Bosnia and Herzegovina) Volpe Natalia (Argentyna/Argentina), Żurawiecka Maja (Polska/Poland).
Jury: prof. Lech Majewski, dr hab. Tomasz Kipka, Andrzej Wąsik (artysta malarz), Agnieszka Holwek (V-ce Prezes Fundacji EuroJAZZ).
Adaszek Agata - Polska / Poland |
Baracz Jakub - Polska / Poland |
Brooke Igor - Rosja / Russia |
Chen Junyu - Kanada/ Canada |
Dajczak Agnieszka - Polska / Poland |
Depta-Kleśta Piotr - Polska / Poland |
Drobner Stefan - Polska / Poland |
Fernández Patricia - Kuba / Cuba |
Ginard Erick - Kuba / Cuba |
Ginard Erick - Kuba / Cuba |
Glińska Daria - Polska / Poland |
Huang He - Chiny / China |
Huang Kai - Chiny / China |
Karahan Carilla - Turcja / Turkey |
Klajs Zofia - Polska / Poland |
Krisna Eugenius - Indonezja / Indonesia |
Leśniak Mateusz - Polska / Poland |
Lipińska Julia - Polska / Poland |
< | ||
Materska Emilia - Polska / Poland |
Osman Marek - Polska / Poland |
Rodriguez Fornes Alejandro - Kuba/ Cuba |
< | ||
Sałajczyk Dominika - Polska / Poland |
Sosnowska Karolina - Polska / Poland |
Stelmaski Tomasz - Polska / Poland |
< | ||
Szymankiewicz Szymon - Polska / Poland |
Świątek Marek - Polska / Poland |
Urumovic Zorana - Bośnia i Hercegowina |
< | ||
Volpe Natalia - Argentyna/ Argentina |
Żurawiecka Maja - Polska / Poland |